توضیحات آگهی

درباره ریسه های شلنگ و …
امروزه ریسه های LED/SMD کاربرد فراوانی در نورپردازی داخلی و خارجی منازل مسکونی و مکان های تجاری دارند. از این نوع ریسه ها برای روشنایی، نورپردازی و اجرای نورمخفی در راویزهای سقفی و کناف، دور تابلوها، دور پنجره ها، دور کتیبه ها، روشنایی پله ها، حواشی جداول، ساخت المان های نوری شهری و آذین بندی محیط های داخلی و خارجی استفاده می شود. ریسه را در فواصل یک متر به یک متر می توان جدا نمود. برای هر برش یک سوکت کانکتور ۲۲۰ ولت مورد نیاز است که در بسته بندی این محصول تعداد ۱۰ عدد سوکت کانکتور ۲۲۰ ولت وجود دارد. نصب این نوع ریسه ها آسان است و نیاز به تخصص خاصی ندارد فقط بایستی دقت شود که ریسه از قسمت های مخصوص برش (در فاصله یک متر به یک متر) برش داده شود.

انواع شلنگ های نوری
شلنگ های نوری دو دسته بندی کلی دارند که شامل ریسه های ال ای دی و اس ام دی می شود و هر یک از این دسته بندی ها انواع مختلفی دارند. چیزی که در همه آن ها مشترک است شکل ریسه ای و شلنگی آن هاست و تقریبا کاربرد های یکسانی دارند اما متناسب با جنس و مدلشان ممکن است در مکان ها مختلفی استفاده شوند.
ریسه های اس ام دی بر اساس ابعاد چیپ خود دسته بندی خاصی دارند که با همین عدد چیپ مشخص می شود، چیپ ال ای دی هر قدر بزرگ تر باشد نور بیشتر خواهد بود.

مشخصات
وزن
۶۰۰۰ گرم
تعداد LED
۱۲۰ عدد
ولتاژ
۲۲۰ ولت
فرکانس
۵۰ هرتز
جنس محافظ
پلاستیک
زاویه نوردهی
۱۵۵
شکل
سقفی
زیرکابینتی
ریسه
سایر توضیحات
دارای ۱۰ سوکت کانکتور ۲۲۰ ولت
قابلیت برش ریسه به متراژ دلخواه (ضریبی از یک متر)
طول عمر
۳۰۰۰۰ ساعت
میزان روشنایی
۳۲۰۰ لومن