سبد خرید 0

شرایط بازگشت کالا ایزو کالا

لطفا قبل از خرید موارد ذیل را مطالعه و عمل بفرمایید : 

 

– آهنرباها و ابزارآلات فروخته شده بدون دلیل موجه و یا اشتباه و مشکل از ایزو کالا پس گرفته و یا تعویض نمی شود لطفا در هنگام خرید در انتخاب خود دقت بفرمایید .

 

– کالاها و آهنرباهای ارسالی را درحضور پیک موتوری (تهران) و پست و …… (شهرستانها) تحویل بگیرید بعد از تحویل هر گونه ادعایی از قبیل شکسته بودن و کم بودن و … مورد قبول نیست .

 

– اگر پست تحویل دهنده کالا بود در حضور مامور پست اقدام به تحویل گرفتن کالا کنید و در صورت کم بودن و یا شکسته بودن کالا صورت جلسه و برگردانده شود .
 

 

– اگر بین کالای خریداری شده و مشخصات قید شده در سایت و یا اشتباه ما در ارسال کالا و یا هر گونه مشکلی از طرف ایزو کالا و یا هر گونه تناقضی مشاهده نمودید وجه دریافتی به صورت کامل برگشت داده خواهد شد .
 
 
– اگر درسایت دیگری قیمت مناسب تر بود اطلاع دهید تا بعد از بررسی مشخصات کالای مورد نظر از آن سایت خریداری و الباقی وجه شما عودت داده شود .

 

 
– ( معمولا در بسیاری از سایت ها قیمت ها به روز نیست و یا حتی مبلغ مورد نظر گرفته و بعد از پرداخت تقاضای مبلغ بیشتری خواهند کرد و در صورت مخالفت مشتری درخواست شماره کارت برای برگردانندن وجه مشتری می کنند )

 

برگشت به بالا