ایزو کالا | آگهی سریع رایگان ، ثبت آگهی رایگان در سراسر ایران
ایزو کالا | آگهی سریع رایگان ، ثبت آگهی رایگان در سراسر ایران

۱- ایزو کالا چیست؟

ایزو کالا پایگاه خرید و فروش بی‌واسطه : در  ایزو کالا کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد.

در  ایزو کالا به آسانی می‌توانید نیازمندی‌هایتان را بر اساس محله دسته‌بندی کنید و نزدیک‌ترین‌ها را بیابید.

اﮔﺮ ﻫﻢ ﻣﯽ‌ﺧﻮای ﭼﯿﺰی ﺑﻔﺮوﺷﯽ، ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﻋﮑﺲ ﺧﻮب ازش ﺑﮕﯿﺮ و آﮔﻬﯿﺖ رو ثبت کن در ایزو کالا.

پس لطفا دقت بفرمایید که در خرید و فروش شما  ایزو کالا هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند. (راهنمای خرید امن)

 

۲- چجوری آگهی خودمو پیدا کنم ؟

روش اول : در صورتیکه آگهی شما به تایید رسیده باشد می توانید با ورود به  ” حساب من “ و ” آگهی های من ” ، آگهی های خود  را مشاهده کنید . در صورتی که در حساب خود تا به حال وارد نشده اید پس از کلیک کردن حساب من دکمه ورود و ثبت نام را زده شماره مورد نظر را وارد کرده پس از ارسال کد تایید و وارد کردن آن وارد حساب خود شوید.

 روش دوم: پس از انتخاب استان مورد نظر در صفحه اصلی سایت و انتخاب گروهی که در آن ثبت آگهی کرده اید و وارد کردن عنوان آگهی خود، آگهی های جدید ثبت شده در همان استان نمایش داده میشود که می توانید آگهی هایی که تازه ثبت کرده اید را در آنجا ببینید.

۳- آگهی مورد نظرم پاسخ گو نیست چه کنم؟

در صورتی که آگهی مورد نظرتان پاسخگو نبودند میتوانید آگهی را از طریق دکمه گزارش آگهی در پایین صفحه گزارش کرده تا کارشناسان ما به صورت دقیق پیگیری کنند.

۴-چرا نباید آگهی تکراری ثبت کنم؟

  • تکرار یک آگهی در گروههای مشابه یا غیرمرتبط نه تنها موجب عدم تائید آگهی های شما می گردد، بلکه به فرض تایید آنها این موضوع از نظر موتورهای جستجو تقلب محسوب شده و به صورت خودکار از موتورهای جستجو حذف می گردند.
  • اصرار ما برای عدم درج آگهی تکراری به علت جلوگیری از سردرگمی خریدارن است، در غیر اینصورت کاربران در هنگام جستجو با یک آگهی چندین بار روبرو می شوند.
  • در صورتی که فرد یا فروشگاهی روند ثبت آگهی تکراری را ادامه دهد، حساب کاربریشان مسدود شده و قادر به درج آگهی نخواهند بود.

 

۵- اگر معامله ای غیر حضوری انجام داده اید و پول را به حساب فروشنده واریز کردید اما کالا را دریافت نکردید

شماره شناسه آگهی و هرگونه اطلاعات را که در سایت راجع به فروشنده آن کالا موجود است یادداشت کنید و سریعاً توسط یکی از طرق زیر این موضوع را به ما اطلاع دهید تا آگهی و حساب کاربری فرد کلاهبردار را از سایت حذف کنیم. 

  • در قسمت پایین سمت راست هر آگهی گزینه ی “گزارش” را انتخاب کنید و به ما کلاهبرداری را گزارش دهید.

  • از طریق صفحه “راهنما و پشتیبانی” بالای صفحه و انتخاب گزینه “تماس با پشتیبانی” با ما ارتباط برقرار کنید.

  • از طریق شماره ی ۶۶۷۵۶۴۰۲-۰۲۱ با پشتیبانی سایت ایزو کالا تماس بگیرید. 

  • و در نهایت می توانید از طریق سایت پلیس فتا، شکایت خود را پیگیری کنید.

  • سایت پلیس فتا (پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات):

  • ارتباطات مردمی سایت

  • پلیس فتا

 

۶- آیا ایزو کالا روی قیمت ها نظارت دارد یا کاربران در قیمت گذاری آزاد هستند؟

درج قیمت توسط کاربران انجام می شود و ایزو کالا هیچ گونه دخالتی در آن ندارد. درج قیمت باعث افزایش بازدید و اعتماد کاربران نسبت به آگهی شما می گردد. سایت ایزو کالا بر روی قیمت ‏گذاری کالا‏ها و خدمات نظارت دارد و در صورت درج قیمت نامتعارف ، توسط ناظران آگهی پاک شده و بصورت توافقی در می آید. 

با توجه به تخصصی بودن بسیاری از کسب و کارهای داخل سایت ایزو کالا و نداشتن تخصص نسبت به همه کسب و کارها گزارش هرگونه تخلف می تواند به ما در امر نظارت کمک کند.

۷- آیا ایزو کالا روی معاملات نظارت دارد و امنیت معاملات را تضمین می‏ کند؟

اصولاً ماهیت سایت نیازمندی ‏ها به گونه ‏ای است که به دلیل حجم بالای معاملات امکان نظارت روی آنها وجود ندارد و سایت چگونگی انجام معاملات را تعیین نمی ‏کند. ایزو کالا نیز از این قاعده مستثنی نیست و نمی ‏تواند روی معاملات نظارت نماید اما سایت ایزو کالا برای جلوگیری از تقلب ‏های احتمالی توسط افراد سودجو به کاربران پیشنهاد می ‏دهد که برای خرید، کالا را به صورت حضوری ببینند و از صحت کامل آن اطمینان خاطر پیدا کنند.

۸- چرا آگهی کالاهایی که فروش رفته را از سایت حذف نمی‏ کنید؟

از آنجا که سایت ایزو کالا تنها محلی است برای گذاشتن آگهی و معرفی خریدار و فروشنده به یکدیگر است ، بنابراین اطلاعی از فروش رفتن و یا عدم فروش کالاها نخواهد داشت و آگهی دهنده‏ ها خودشان باید آگهی کالا‏های فروش رفته را از سایت حذف کنند.